Франек, добрий ранек!
Місто: Івано-Франківськ

Координатор проекту:
Олександр Шевченко

Команда проекту:
випускники STUDIO#1 школи CANactions Олександр Шевченко, Ярослав Яковлєв та Дарина Подольцева

Контакти:
facebook; alexander_shevchenko@outlook.com
Про проект
Грунтуючись на результатах студії урбаністичних досліджень у місті Івано-Франківськ, головною ідеєю є донесення суспільству місцевої проблематики і створення прямого механізму зворотньої дії на існуючі проблеми.
В розрізі різних фокусових точок зору на місто (інфраструктурних, соціальних, екосистемних, культурних) метою проекту стало порушити питнання: "А чи комфортно вам жити у вашому місті?" та в ідеалі посилення низових ініціатив щодо "ремонту Франківська". Точкою поштовху стане іронічна хрестоматія проблем Франківська.
"Життя" проекту
Проект живе вже своїм життям, а команда його більше вже обслуговує. Наприкінці травня відбулася презентація видання "Франек, добрий ранек!" у Києві та Івано-Франківську і тепер видання урбан-коміксів можна знайти на полицях різних цікавих місць і локацій. Дуже часто комікси купують, як сувенірну продукцію про Франківськ і дарують близьким, тому ідея про якісну сувенірку спрацювала на всі сто. На даний момент вже реалізовано більше половини тиражу.

Всі кошти від продажу коміксу проект направляє на фінансування міських проектів. Першим було обрано ініціативу скверу перед друкарнею, в рамках якої було підтримано її стадію Павільйон78, що була направлена на інтерактивне створення архітектурного проекту простору.