Конкструктор / Дворики
Місто: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Слов'янськ

Координатор проекту:
Євгенія Кулеба

Команда проекту:
ГО «Місто-Сад»

Контакти:
facebook; zhenya@misto-sad.com.ua

Про проект
Конструктор - це дослідницький проект, що пролягає в розробці, заснованому на дослідженні, універсального конструктору, який може трансформувати будь-який внутрішній двір громади міста чи селища. Ці модулі мають стати платформою для об'єднання міської громади, створення комфортних умов для її комунікації.
"Життя" проекту
На сьогодні спроектований покращений модуль - це елемент у формі трикутника. Дерев'яна поверхня - модрина, основа - металевий каркас. В деяких елементах є отвори, як варіант для - парасолі від сонця, горщику з квітами, чашки (але це не прописана функція, кожна громада має простір для уяви).

Перший тестовий модуль Конструтору розроблявся архітектором, але виготовлявся аматором. Під час тестування команда побачила, що площа і базовий набір функцій (як то вигул рослин, декламування з платформи віршів тощо) влаштовує громаду, але модель не розбиралася на окремі модулі, тому була важкою для транспортування, задорогою і, власне, не є Конструтором як таким. Головною ідеєю проекту є об'єднання громади, де кожен учасник може прийти зі своєю частиною Конструтору до гурту.

На сьогодні проводиться тестування нових модулів спільно з місцевими громадами трьох обраних міст до тестування, а також розробляється макет правил поведінки та використування Конструктору. Міста для тестування обирали шляхом оупен колу на сторінці проекту у соціальній мережі, аналізу заявок від громад на предмет підготовки території і місцевих общин до встановлення даної моделі, використовували напрацьовані контакти урбан активістів. Обрані міста для тестування: Львів, Івано-Франківськ, Слов'янськ.