Я сортую сміття
Місто: Луцьк

Координатор проекту:
Вадим Курбан

Контакти:
facebook, kurban.64@mail.ru
Про проект
Ідеєю проекту стало зменшити кількість пластику, паперу та шкідливих відходів (елементів живлення) у загальному кошику твердих відходів шляхом просвітницької роботи по сортуванню сміття серед 25 тисяч учнів Луцьких шкіл, та встановлення у їх приміщеннях картонних боксів для пластику та паперу. Саме через просвітницьку роботу планується донести до більшої кількості дітей та їх сімей важливість правильного поводження зі сміттям вдома, на вулиці, на природі, навчити що називають сміттям і як його потрібно перетворити на вторинну сировину, яку можна використати ще і ще.
"Життя" проекту
На даний момент було проведено понад 15 лекцій серед студентів СНУ, учнів Палацу учнівської молоді таїх батьків, учнів Луцьких шкіл № 22, 5, 9, 26,19, 11, та активно продовжується лекційно-просвітницька діяльність.

До кінця року планується проведення лекцій і встановлення боксів по всіх школах Луцька. Вже виготовлені наліпки на бокси, та планується виготовленняя ще 200 боксів. Тільки вони будуть виготовлятись партіями, бо мають великий об"єм і потребують місця зберігання. Дуже хочеться щоб проект мав практичний грошовий ефект і в школі №22 він вже є, бо там є пряма зацікавленість директора школи. Так за кошти зі зданого сміття підтримується живий куточок школи та були куплені костюми для виступів команди школи.